Sukces naszych siatkarek

FINAŁ

1. Organizator: Na zlecenie Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego
    Szkoła Podstawowa nr 34  – mgr Marcin Sapiński
  2. Termin: 22 lutego 2018 r.
  3. Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi ul. Ćwiklińskiej 9
  4. Uczestnictwo: SP 56, SP 184, SP 91, SP 34.

Dziewczyny z naszej szkoły odniosły kolejny sportowy sukces – wywalczyły pod czujnym okiem p. Agnieszki Urbaniak BRĄZOWY MEDAL w Szkolnych Mistrzostwach – Igrzyskach Dzieci – Mini Piłki Sitkowej. Tym samym mamy TRZECIĄ drużynę w czwórkach piłki siatkowej dziewcząt w Łodzi. Walka o medale była bardzo zacięta zawodniczki do końca każdego seta nie ustępowały pola przeciwnej drużynie. Pierwsze trzy miejsca dzieliła minimalna liczba punktów.

Pierwsze miejsce przypadło w udziale gospodarzom turnieju SP 34 im. Leona Kruczkowskiego, natomiast drugie SP 56 im. Bronisława Czecha. Czwarte miejsce zajęła reprezentacja SP 91 im. Leona Teligi.

Gratulacje i podziękowania od organizatora rozgrywek finałowych p. dr. Agnieszka Błażejczyk SP 34 w Łodzi