Kiermasz Świąteczny

„Muszę Wam powiedzieć, że ja osobiście,
chociaż mam już wiele lat, nigdy nie
mogę się doczekać, kiedy przyjdzie Boże Narodzenie
i kiedy mi to drzewko postawią w mieszkaniu.”

Jan Paweł II

Podobnie jak Jan Paweł II i My nie możemy już doczekać się Świąt, dlatego też rozpoczynamy nasz coroczny „Kiermasz Świąteczny” w dniu 20 listopada. Na stołach ustawionych na korytarzu przy szatniach pojawią się ozdoby przygotowane przez Naszych uczniów i przyjaciół Naszej szkoły. Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie – kartkę, choinkę, bombkę czy inne cudo – i wziąć je ze sobą do domu. Datki uzyskane dzięki tej akcji wspomogą fundusz szkoły działający w ramach Rady Rodziców. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na wsparcie dzieci i młodzieży z rodzin defaworyzowanych.

Kolejną szansą na znalezienie świątecznej kartki lub ozdoby będą konsultacje w dniu 18 grudnia.

Na kiermasz zaprasza
Szkolne Koło PCK