Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną w języku hiszpańskim

W grudniu w naszej szkole odbył się konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną z życzeniami bądź listem do świętego Mikołaja w języku hiszpańskim. Wszystkie kartki, wykonane przy pomocy przeróżnych technik, były bardzo oryginalne i starannie wykonane. Niektóre z nich zaskakiwały pięknym i kreatywnym wnętrzem, a także serdecznymi życzeniami po hiszpańsku.
Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu:

1 miejsce: ex aequo Julia Wasilewska (klasa 8a) oraz Blanka Michalak (klasa 7d)

2 miejsce: ex aequo Nikola Zielińska (klasa 6a), Hanna Mitera (klasa 7d) oraz Wiktoria Jodełka (klasa 7d)

3 miejsce: ex aequo: Martyna Żurawska (klasa 8a) i Dawid Fliszewski (klasa 7e)

Wyróżnienie: Ksawery Białek (klasa 7c) i Nikola Kocik (klasa 7c)

Wszystkim uczestnikom konkursu gratuluję ogromnej kreatywności i umiejętności J Dziękuję za udział i życzę dalszych sukcesów! Dyplomy oraz upominki będzie można odebrać po powrocie do szkoły.

Aleksandra Jaśkiewicz