Kartki wielkanocne w języku angielskim naszych uczniów

Uczniowie klasy 5a, 6b oraz 7d przygotowali kartki wielkanocne w języku angielskim na międzyszkolny konkurs organizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 w Łodzi.
Głównymi założeniami konkursu było pogłębienie wiedzy na temat tradycji wielkanocnych w krajach anglojęzycznych, wzbudzanie zainteresowania językiem obcym, doskonalenie umiejętności pisania życzeń w języku angielskim, kultywowanie zwyczaju wysyłanie tradycyjnych kartek świątecznych, a także umożliwienie uczniom rozwijania wyobraźni oraz zdolności manualnych i artystycznych. Wszyscy uczniowie przygotowali piękne, interesujące i bogate w ciekawe słownictwo prace.
Laureatkami konkursu zostały:

Pola Frączak z klasy 6b, która zajęła III miejsce
Blanka Michalak oraz Natalia Nogacka z klasy 7d, które zdobyły wyróżnienie
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie, poświęcony czas i gratulujemy wspaniałych pomysłów. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich prac naszych uczniów. HAPPY EASTER!