Laboratoria Przyszłości – wydarzenia

Wrzesień/Październik

23 października uczniowie klasy 1b przygotowali wspólne śniadanie, które zrobione własnoręcznie smakuje wyśmienicie. Dzieci poznały jakie wartości odżywcze mają składniki kanapek i tostów.Zapoznali się z zasadami BHP. Korzystając z możliwości jakie daje nam wyposażenie sali w ramach programu Laboratoria Przyszłości uczniowie zrobili pyszne tosty.

18 października klasa 2a utrwalała wiadomości o figurach geometrycznych. W czasie zajęć powstawały mozaiki układane według podanych wzorów, według własnych pomysłów oraz różne kompozycje.

Listopad

W dniu 3.11.br klasa 4d uczestniczyła w zajęciach twórczych w pracowni robotycznej w „Laboratorium Przyszłości”. Uczniowie w grupach, mieli za zadanie odtworzyć z klocków figury przestrzenne. Potem tworzyli, eksperymentowali i realizowali własne pomysły. Zajęcia sprawiły dużo radości. Pobudziły kreatywność i wyobraźnię. Zintegrowały młodych konstruktorów.