Dzień Kropki w naszej szkole

Międzynarodowy Dzień Kropki to coraz bardziej popularne święto, które cieszy się dużym uznaniem także wśród uczniów naszej szkoły, zwłaszcza tych najmłodszych.

Święto to, obchodzone 15 września, stwarza doskonałą okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci. Łączy nie tylko elementy kreatywności, ruchu i dobrej zabawy, ale przede wszystkim uczy, jak dodawać innym i sobie wiary we własne możliwości.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, nasi podopieczni poznali historię małej Vashti – nieśmiałej dziewczynki, która dzięki mądrej nauczycielce od plastyki uwierzyła w siebie i poznała swój talent. Uczniowie, zafascynowani opowieścią, postanowili stworzyć swój własny niepowtarzalny świat z kropek, dekorując sale i tworząc różnego rodzaju projekty plastyczne. Efekty ich pracy możecie zobaczyć poniżej.