ZAJĘCIA DODATKOWE 2017/2018

ZAJĘCIA PROWADZONE W RAMACH  POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ

rodzaj zajęć nauczyciel prowadzący dzień godz. sala
Logopedia kl. 1 K. Czarnecka środa 950-1035 009C
Logopedia kl 2-3 M Kaźmierska czwartek 1520-1605 106C
Terapia kl 2-3 E Szewczyk wtorek 1245-1330 106C
Terapia kl 4 E Szewczyk czwartek 1340-1425 106C
Terapia kl 5, 7 I Biegajska wtorek 1530-1615 107C
Wyr z matematyki 4-5 A Tyszkiewicz poniedziałek/wtorek

(na zmianę)

1340-14-25

(co 2 tyg)

105B

104B

Wyr z matematyki 6-7 D Filcek poniedziałek 1520-1605 104B
Wyr z j polskiego 4-5 A Pęczkowska środa 1435-1520 107B
Wyr z j polskiego 6-7 A Pęczkowska piątek 1435-1520 104A
Wyr z j angielskiego 4-7 M Janiak czwartek 1435-1520 105B
Rewalidacja ucznia z 4e A Rutkowska piątek 800-845 009C
Rewalidacja ucznia z 4e A Rutkowska poniedziałek 1330-1415 009C
Język polski
dla uczniów z zagranicy
A Rutkowska poniedziałek/wtorek 1245-1330 009C

ZAJĘCIA W RAMACH ETATU

rodzaj zajęć nauczyciel prowadzący dzień godz sala
Etyka A Adamczyk środa 1430-1515 103B lub 108A
Chór M Sikora piątek 1435-1520 103B
Koło wiedzy
z języka polskiego dla kl 4
D Micherdzińska poniedziałek 800-845 107B
Koło wiedzy
z języka polskiego dla kl 4
A Pęczkowska czwartek 1340-1425 101B
Koło komputerowe dla kl 4 I Kowalicka poniedziałek 1530-1615 112B
Zajęcia sportowe dla kl 4 M Choczaj poniedziałek 1430-1530 sala gimnast


 

ZAJĘCIA DODATKOWE DLA KLAS 1-3

rodzaj zajęć nauczyciel prowadzący dzień godz sala
Klub ciekawskiego trzecioklasisty
Powtórki przez pagórki kl 3a
A Terpiał-Marchel poniedziałek 1435-1520 109C
Klub ciekawskiego
powtórki przez pagórki
J Szymańska poniedziałek 1245-1330 106C
Klub ciekawskich
dla kl 3e/zajęcia dodatkowe
z edukacji mat i pol
M Kaźmierska czwartek 950-1035 106C
Mistrzowie kodowania E Malinowska wtorek 1520-1605 005C
Koło teatralne T Wrzesińska wtorek 1405-1450 106C
Koło rozmaitości kl 3d M Wyrzykowska czwartek 1520-1605 005C
Zajęcia czytelnicze K Dubacka piątek 1220-1300 007C
Zabawy z grafomotoryką kl 1c/Koło muzyczne kl 1c B Świder wtorek 1230-1315 106C
Spotkania mądrej sowy dla kl 1d K Czarnecka wtorek 800-845 009C
Powtórki przez pagórki kl 1d K Czarnecka środa 855-940 009C
Klub językowy kl 3b i 3c J Piórkowska wtorek 800-845

co 2 tyg

106C
Klub językowy kl 2a i 2b J Piórkowska poniedziałek 1230-1315

co 2 tyg

009C
Powtórki przez pagórki kl 2b/Koło rozmaitości kl 2b A Rutkowska środa 1140-1225 009C
Mały matematyk- kl3f/Zabawy z językiem kl 3f M Sęczkowska poniedziałek 1245-1330 004C
Z matematyką na wesoło/Ortografia na wesoło I Biegajska środa 1140-1225 107C
Powtórki przez pagórki dla kl 2a E Szewczyk środa 12:45-13:30 104C
Koło rozmaitości E Szewczyk piątek 12:25-13:15 104C

 


 

ZAJĘCIA DODATKOWE DLA KLAS 4-7

rodzaj zajęć nauczyciel prowadzący dzień godz sala
Koło humanistyczne D Micherdzińska środa 1340-1425 107B
Zajęcia artystyczne M Nycz piątek 1340-1425 106A
Spotkania miłośników książki: „Lubię czytać” Koło czytelnicze A Pęczkowska wtorek 800-845 103A
Zajęcia polonistyczne A Kąsiel wtorek 800-845 111A
Koło języka angielskiego S Stolińska poniedziałek 800-845 109B
Koło teatralne L Tomala poniedziałek wtorek 1530-1630 109A
SKS A Sokołowska wtorek 1525-1610 sala gimnast
Koło matematyczne kl 5 M Łukasik wtorek 1425-1510 105B
Koło języka angielskiego M Misiak środa 1435-1520 109B
Koło matematyczne kl 5b A Tyszkiewicz czwartek 1340-1425 104B
Multimedialne koło języka polskiego M Wiktorowska wtorek 800-845 104A
Zespół wokalny klas 4-7 M Sikora poniedziałek 1520-1605 103B
Koło języka angielskiego M Janiak środa 800-845 208E
Koło przyrodnicze kl 4-7 B Olszowa środa 1435-1520 101B
Koło języka hiszpańskiego A Jaśkiewicz środa 800-845 109B
Koło informatyczne I Kowalicka poniedziałek 1530-1615 112B
Koło historyczne A Adamczyk wtorek 800-845 108A
Koło przyrodnicze M Pecyna wtorek 1530-1615 101B
Koło matematyczne kl 6 D Filcek poniedziałek 1430-1515 104B
Koło kadra/ratownictwo A Kostarski

G Puchacz

piątek 1530-1615 pływalnia
SK WOPR W Michalak-Nowak

E Stępień

piątek 1530-1615 pływalnia
Koło ABC pływania M Korczak piątek 1530-1615 pływalnia