Podziękowania Rodziców…

W tym radosnym dla nas dniu pragniemy ogarnąć myślą i sercem wszystkich, którzy przyczynili się aby ten dzień zapadł w naszej pamięci.

Pragniemy podziękować Księdzu Proboszczowi, Księdzu Bogumiłowi a przede wszystkim Księdzu Sebastianowi za rozgrzeszenia w Sakramencie Pokuty, za niedzielne katechezy, za trud i pracę w naszym gronie, za modlitwę do Ducha Świętego, za codzienny przykład życia, za uśmiech, serce i nieustającą troskę o nasze rodziny, a przede wszystkim za dzisiejszą Eucharystię Bóg zapłać.

Dziękujemy katechetom, Pani Teresie Wrzesińskiej i Panu Leszkowi Tomali za to że na swoich lekcjach pokazują dzieciom drogę do Boga. Niech Chrystus Pan Wam błogosławi , a Matka Boża niech otoczy Was opieką i obdarzy potrzebnymi łaskami.

W imieniu rodziców i dzieci składamy podziękowania, Dyrekcji i Wychowawcom za waszą troskę o nasze pociechy, dar miłości i całe morze cierpliwości.

Dziękujemy Pani Ani Greli i scholii za ich anielski śpiew oraz ogromny entuzjazm, jaki wkładają w przygotowanie śpiewu do niedzielnej liturgii. Za wszystkie wyśpiewane nutki, Bóg zapłać.

Bóg zapłać dla Pana Sławka Stanisławskiego za nagłośnienie podczas dzisiejszej Eucharystii.

Dziękujemy panu organiście za piękno melodii, oraz panu kościelnemu za posługę przy ołtarzu. Niech dobry Bóg obficie napełnia Was swoimi łaskami i błogosławi w codziennym posługiwaniu.

Słowa wdzięczności kierujemy ku wszystkim, którzy pomogli nam przygotować się do pierwszej rocznicy przyjęcia Jezusa w Eucharystii.

Bóg zapłać.

Written by 

Krzysztof Dzierbicki - nauczyciel informatyki w SP 184, webmaster strony sp184lodz.edu.pl, fotograf, edukator.dzierbicki.pl, administrator szkolnej sieci LAN