Szkolne koło PCK

Szanowni Państwo.

Szkolne koło PCK
rozpoczęło swoją działalność.

W roku szkolnym 2017/2018 zgodnie z oczekiwaniami lokalnej społeczności, zamierzamy podjąć współpracę z wieloma instytucjami, wspierając ich podopiecznych. Będziemy organizowali różnorodne akcje charytatywne adresowane do najbardziej potrzebujących.

Aktualnie prowadzimy akcję GORĄCZKA ZŁOTA.

Zachęcamy uczniów do włączenia się w zbiórkę monet 1,2 i 5 groszowych, które można przekazywać do puszek, znajdujących się w salach lekcyjnych. W ten sposób będziemy mogli dofinansować letni wypoczynek dla dzieci z najuboższych rodzin.

W szkole zbieramy także plastikowe nakrętki, które można składać do pojemnika przy wejściu do szkoły. Wszelkie informacje o podejmowanych działaniach będziemy Państwu na bieżąco przekazywać poprzez e-dziennik.

Jednocześnie przypominamy, że nadal trwają zapisy uczniów do SK PCK.
Po uiszczeniu opłaty 3 zł na znaczek u p. K.Czarneckiej (sala 105c), uczeń otrzymuje legitymację członkostwa.

Koordynatorzy SK PCK