Dziady

W dniu 28 XI 2017 r. odbyło się przedstawienie pt: „Dziady”. Wzięły w nim, udział klasy Va i VIc.

Spektakl wystawiony był na szkolnej stołówce, jest to miejsce w którym zawsze odbywają się występy i wszelkiego rodzaju uroczystości.
Organizatorem seansu był Pan Leszek Tomala, nad sprawami technicznymi czuwał Pan Krzysztof Baranowski, a wspaniałe zdjęcia zawdzięczamy Panu Krzysztofowi Dzierbickiemu. To dzięki nim wszystko poszło zgodnie z planem.
Również motywację do tego przedsięwzięcia dali nam nasi wspaniali nauczyciele, którzy wspierali nas w każdej chwili. Występ miał na celu pokazać uczniom charakter obrzędów i sprawić by publiczność wgłębiła się w treść utworu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie
Nikola Skoczylas i Wiktoria Gorzkiewicz

Written by 

Krzysztof Dzierbicki - nauczyciel informatyki w SP 184, webmaster strony sp184lodz.edu.pl, fotograf, edukator.dzierbicki.pl, administrator szkolnej sieci LAN