Apel z okazji Dnia Nauczyciela

Dn.16 października 2018r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej na którą przybyli nauczyciele i uczniowie.     

Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy 5a, a towarzyszył im chór szkolny pod kierownictwem pani Moniki Sikory. Uroczystość rozpoczął występ utalentowanych dziewcząt, które zaśpiewały piosenkę. Podczas przedstawienia dzieci prezentowały scenki mówiące o tym jak lubią chodzić do szkoły i jak jest w niej fajnie. Ze sceny pod adresem naszych nauczycieli popłynęło wiele miłych i  ciepłych słów. W ten sposób uczniowie docenili troskę i codzienny trud nauczycieli.

         Na zakończenie głos zabrała p-vice dyrektor Aldona Kurek, która podziękowała dzieciom za laurki i życzenia oraz za zaangażowanie w przygotowaniu przedstawienia. Akademia przebiegła w miłej atmosferze. Wszyscy byli bardzo zadowoleni.