Uczniowie SP184 na SKSonTour w Łodzi!

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w środę,

14 listopada, w SKSonTour. Była  to impreza sportowa, zorganizowana w hali CHKS, w ramach programu Szkolny Klub Sportowy, w której wzięły udział najbardziej zaangażowane i zmotywowane grupy z województwa łódzkiego.

W czasie spotkania uczniowie poznawali różne formy aktywności fizycznej
(wioślarstwo, speed-bool, deskorolkę) oraz brali udział w  testach sprawności fizycznej.

Dzieciaki ćwiczyły siatkówkę pod okiem siatkarek plażowych, Jagody Gruszczyńskiej i Aleksandry Gromadowskiej, które specjalnie dla nich przyjechały do Łodzi ze zgrupowania Kadry Polski. Kurs pierwszej pomocy prowadził kierowca rajdowy Kuba Przygoński. Gościem honorowym imprezy był Piotr Małachowski- Mistrz Europy, Wicemistrz Świata i medalista olimpijski w rzucie dyskiem.

Opiekunem szkolnej grupy SKS była pani Agnieszka Sokołowska.    

Written by 

Krzysztof Dzierbicki - nauczyciel informatyki w SP 184, webmaster strony sp184lodz.edu.pl, fotograf, edukator.dzierbicki.pl, administrator szkolnej sieci LAN