W 7c działo się…

To był ciekawy dla nas czas. Wiele dobrego i ciekawego działo się w naszej klasie.

Braliśmy aktywny udział w PIKNIKU RODZINNYM. Nasi chłopcy dzielnie walczyli, jako reprezentanci szkoły, na piłkarskich boiskach. Dziewczyny nie były gorsze stały się siatkarkami w pełnym tego słowa znaczeniu.
11 października wyruszyliśmy na autokarową wyprawę do OBLĘGORKA. Zwiedziliśmy pałacyk-DAR NARODU POLSKIEGO DLA HENRYKA SIENKIEWICZA.dziś mieści się tam MUZEUM poświęcone pisarzowi i Jego twórczości. Odbyliśmy też multimedialną podróż do Afryki-ŚLADAMI STASIA I NEL. I wreszcie najbardziej wyczekiwana przez wszystkich GRA TERENOWA z bohaterami powieści  W pustyni i w puszczy.Potem ognisko,pieczenie kiełbasek,zakupy pamiątek i…w drodze powrotnej wizyta w Zagnańsku przy poczciwym BARTKU.dzielnie trzyma się staruszek Pogoda tego dnia była prawie wakacyjna,toteż bardzo niechętnie wracaliśmy po tej super wyprawie do łodzi
W listopadzie czekała Nas ciężka praca,przygotowanie uroczystości z okazji 100 lat NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI.Daliśmy radę. Było super
Grudzień. Nasza pracownia-107b-przybrała świąteczną szatę. Mamy 2 pachnące choinki, migające światełka, księżyce, słoneczka w mikołajowych czapkach. Zajęliśmy 1 MIEJSCE W KONKURSIE NA ŚWIĄTECZNY WYSTRÓJ SALI-BRAWO
14 grudnia-KLASOWA WIGILIA.Krótki wieczór literacki to Nasz prezent dla rodziców.Następnie życzenia ,prezenty i mnóstwo łakoci….Teraz czekamy na…wiosnę.

Written by 

Krzysztof Dzierbicki - nauczyciel informatyki w SP 184, webmaster strony sp184lodz.edu.pl, fotograf, edukator.dzierbicki.pl, administrator szkolnej sieci LAN