Spotkanie z pracownikiem schroniska dla zwierząt

W środę, 2 marca w naszej szkole odbyło się spotkanie z pracownikiem schroniska dla zwierząt. Podczas spotkania, uczniowie wzbogacili swoją wiedzę na temat psów i kotów. Dzieci dowiedziały się jak należy dbać o zwierzęta, jak prawidłowo opiekować się pupilami w domu, czym je karmić, jakim miejscem jest schronisko oraz jak można pomóc zwierzętom tam mieszkającym. Spotkaniu towarzyszyło przekazanie zebranych przez dzieci darów dla bezdomnych zwierząt, część z zebranej karmy zostanie przekazana dla ukraińskich zwierząt. Pani Monika w ramach projektu „Międzynarodowa moc bajek” przeczytała uczniom książkę o zwierzętach. Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za udział w zorganizowanej zbiórce dla zwierząt ze schroniska.