Podsumowanie ogólnołodzkiego konkursu historycznego o ostatniej dekadzie PRL(1981-1989) pt. „Nie ma wolności bez Solidarności”.

18 marca 2022r. Kacper Leszczyński z klasy 7b, laureat ogólnołódzkiego konkursu historycznego o ostatniej dekadzie PRL pt. „Nie ma wolności bez Solidarności”, który zajął III miejsce wraz z Panią Anetą Adamczyk zostali zaproszeni na uroczystość, przedstawienie, inscenizację słowno-muzyczną zorganizowaną przez uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 64 w Łodzi dotyczącą powojennej historii Polski oraz wręczenie laureatom dyplomów i nagród. Wydarzenie uświetnili zaproszeni goście były Prezydent Miasta Łodzi Jerzy Kropiwnicki, przedstawiciele Regionu Ziemi Łódzkiej NSZZ „Solidarność”: Pani Małgorzata Smuga-Błoch, Przemysław Gręda i Roman Laskowski. W konkursie wzięło udział wielu uczniów ze szkół podstawowych w Łodzi. Naszemu laureatowi Kacprowi Leszczyńskiemu z klasy 7b jak i pozostałym uczniom, którzy wzięli udział w konkursie Zuzannie Kasierskiej z klasy 7e oraz Wojciechowi Dziobiakowi z klasy 6b serdecznie gratulujemy!