Sukces w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej

Mamy zaszczyt poinformować całą społeczność naszej szkoły,

że w tym roku szkolnym dwa nasze zespoły odniosły ogólnopolskie sukcesy w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej organizowanej dla klas 7 i 8 szkół podstawowych i wszystkich szkół średnich z całej Polski przez Fundację Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.
W pierwszym etapie SIGG trzy pierwsze miejsca przypadły uczniom z naszego miasta. 1 miejsce zajęli uczniowie z Zespołu Szkół Politechnicznych natomiast miejsca 2 i 3 należały do naszych uczniów
2 miejsce zespół w składzie: Jolanta Piechocka i Maja Nowak z klasy 8 a
3 miejsce zespół w składzie: Stanisław Cieśliński, Antoni Kamiński, Jakub Lipiński, Stanisław Waga z klasy 8a
i tym samym stali się finalistami SIGG, zostali zaproszeni do gry w finale giełdy w Warszawie w sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych.
O wartości tego sukcesu naszych uczniów świadczy poniższe podsumowanie:
w tej edycji SIGG wzięło udział 29 809 uczniów i 11 717 zespołów
Jeszcze raz ogromne gratulacje!!!
Bardzo dziękuję rodzicom i dziadkom wyróżnionych uczniów za pomoc w organizacji wyjazdu na finał do Warszawy.