Konkurs historyczny pt. „Historia polskiego złotego na jego 100 lecie”.

Zadaniem naszych uczniów było przygotowanie prac promujących setne urodziny naszej waluty.

Oczywiście wszyscy wywiązali się świetnie z tego zadania, przygotowali bardzo kreatywne prace i zostali docenieni przez Stowarzyszenie Edukacja Praktyczna. Konkurs był współfinansowany w ramach programu Patriotyzm Jutra 2019, organizowany przez Muzeum Historii Polski.

I miejsce w konkursie zajął Grzegorz Chałubek, klasa Vf,

II miejsce zajął Jan Leszczyński, klasa 7a,

Wyróżnienia otrzymali:

Zuzanna Kasierska, Vb, Kacper Leszczyński Vf, Wojciech Dziobiak IVb, Dawid Marczyk VIIc.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy. Wasze prace można oglądać na facebooku Stowarzyszenia Edukacja Praktyczna T.K.K.

Aneta Adamczyk, Sylwia Stolińska