Konkurs plasyczno-historyczny pt. „Twarze II wojny światowej”.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 184…

bardzo licznie zaangażowali się w konkurs plastyczno-historyczny pt. „Twarze II wojny światowej”, polegający na zobrazowaniu, namalowaniu wybranej postaci z tego ciężkiego dla naszej historii okresu. Bardzo dobrze poradzili sobie z wyznaczonym zadaniem, czego dowodem była ilość złożonych  prac, które zostały przekazane do Muzeum Tradycji Niepodległościowych i zostały docenione.

Wyróżnienia w konkursie otrzymały: Zosia Karbowska , klasa Vc, Oliwia Sędziak, klasa VIIIb.

Serdecznie gratulujemy, Aneta Adamczyk, Sylwia Stolińska.

Written by 

Krzysztof Dzierbicki - nauczyciel informatyki w SP 184, webmaster strony sp184lodz.edu.pl, fotograf, edukator.dzierbicki.pl, administrator szkolnej sieci LAN