19.05.2017 r. – Noc w szkole

W szkole nocowały klasy 1a z Panią Ewą Szewczyk i 3b z Panią Joanną Szymańską.

Piątkową noc uczniowie klasy I b i III b spędzili w szkole.
Naszą myślą przewodnią było „Zdrowo i bajkowo”

Wieczór rozpoczął się od spotkania z panem Piotrem, który jest trenerem naszego Orlika, a jednocześnie trenerem w Łódzkiej Grupie '”Mekka” Street. Okazało się, że jeden z naszych kolegów Kuba B. trenuje,  street soccer ,,panny „. „Sztuczki” które nam pokazali zaparły dech w piersiach.

Następnie wychowawczynie przygotowały niespodziankę w szkole – były podchody. Każdy z latarką w dłoni, biegał po szkole w poszukiwaniu haseł bajkowych. Zmęczeni udaliśmy się do klasy, a tam czekały projektory z bajkami.

Noc upłynęła szybko i spokojnie. Każdy z nas zdał egzamin nocowania poza domem.

zobacz
fotorelację

Written by 

Krzysztof Dzierbicki - nauczyciel informatyki w SP 184, webmaster strony sp184lodz.edu.pl, fotograf, edukator.dzierbicki.pl, administrator szkolnej sieci LAN