Szkolny Turniej Wiedzy o Sporcie

W poniedziałek 18. grudnia, odbył się II etap

Szkolnego Turnieju Wiedzy o Sporcie. Przystąpiło do niego 20 uczniów, którzy zdobyli najwięcej punktów w eliminacjach. Pierwszy etap konkursu odbył się w ostatnim tygodniu listopada i wzięło w nim udział 180 uczniów z klas 5, 6 i 7.

 Zawodnicy pisali test, który obejmował zagadnienia z zakresu sportu: przepisy dyscyplin sportowych, historia sportu i olimpizmu, znani sportowcy, aktualne wydarzenia sportowe. Pytania konkursowe były o zróżnicowanym stopniu trudności i dla niektórych uczestników okazały się bardzo trudne,
tym bardziej gratulujemy zwycięzcom, którymi zostali:

1 miejsce i tytuł Mistrza Wiedzy o Sporcie 2017 zdobył Michał Gabryelczyk z klasy 6a

2 miejsce, ex aequo zdobyli Szczepan Peła z klasy 7a oraz Aleksander Gajak z klasy 5a

3 miejsce zdobył Jakub Zaucha z klasy 7a

Ogłoszenie wyników oraz dekoracja zwycięzców odbyła się 20. grudnia. Zawodnicy otrzymali  dyplomy oraz nagrody, które ufundowane zostały przez darczyńców naszej szkoły: Park Linowy Łódź  oraz Wrotkarnię KołoWrotki
z Łodzi. Sponsorom bardzo serdecznie dziękujemy.

 

Gratulujemy zwycięzcom a pozostałym zawodnikom życzymy powodzenia w przyszłym roku.

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

Agnieszka Sokołowska

Agnieszka Urbaniak                                                                                                                                         Marek Choczaj