Kasztany zbieramy i pomagamy!

Można z nich zrobić ludziki,

można dokarmiać nimi dzikie zwierzęta. A można też sprzedać. Nasza szkoła dzięki zaangażowaniu uczniów i ich rodziców bardzo aktywnie włączyła się w akcję zbierania kasztanów na rzecz chorego na nowotwór Maćka. Ta inicjatywa była dla naszej społeczności szkolnej świetną okazją do nauki, jak być przedsiębiorczym, empatycznym i chcącym nieść pomoc innym. Kasztanobranie to nie tylko działanie charytatywne na rzecz potrzebującego chłopca ale również doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego na świeżym powietrzu i podziwianie pięknej, polskiej, złotej jesieni.

Wszystkie środki finansowe uzyskane z tej akcji charytatywnej wspomogą leczenie chorego Maćka.
Opiekunem akcji był Grzegorz Walczak, wychowawca klasy 4F.

Uczniom, którzy przynieśli choć jednego kasztana i wsparli akcję serdecznie dziękujemy.

Written by 

Krzysztof Dzierbicki - nauczyciel informatyki w SP 184, webmaster strony sp184lodz.edu.pl, fotograf, edukator.dzierbicki.pl, administrator szkolnej sieci LAN