Bohateron.

Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom z naszej Szkoły Podstawowej nr 184…

za zaangażowanie w projekt BohaterON stanowiący IV część edycji ogólnopolskiej kampanii społecznej BohaterON-włącz historię! mającej na celu uhonorowanie i upamiętnienie żyjących Powstańców Warszawskich oraz promocję historii Polski XX wieku. Dziękujemy za uczestnictwo w akcji wysyłania kartek, listów, laurek, pocztówek, kartek online, rysunków z życzeniami dla Powstańców Warszawskich. Mamy nadzieję, że za rok stworzymy , zbierzemy, a także wyślemy jeszcze więcej niż w tym roku szkolnym kartek dla dzielnie walczących uczestników powstania warszawskiego.

Podziękowania składają nauczyciele zaangażowani w akcję: Aneta Adamczyk, Sylwia Stolińska, Małgorzata Nowak, Martyna Sęczkowska.

Written by 

Krzysztof Dzierbicki - nauczyciel informatyki w SP 184, webmaster strony sp184lodz.edu.pl, fotograf, edukator.dzierbicki.pl, administrator szkolnej sieci LAN