BohaterON

      Nasza szkoła, nauczyciele, uczniowie otrzymali dyplomy za udział w akcji BohaterON – włącz historię! ogólnopolskiej kampanii mającej na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku, która jest realizowana od 2016 roku przez dwie wrocławskie organizacje: Fundację Rosa i Fundację Sensoria, działaniom organizacji przyświeca hasło: Pamięć – Edukacja – Pomoc. Nasi wspaniali uczniowie przygotowali wiele pięknych prac upamiętniających Powstanie Warszawskie, które zostały przesłane do fundacji i będą przekazane żyjącym Powstańcom Warszawskim. Dziękujemy uczniom za wykonanie prac oraz nagranie filmików dla Powstańców. Doceniamy wasze zaangażowanie i propagowanie akcji historycznej. Jesteśmy wdzięczni za dyplomy fundacjom Rosa i Sensoria.
Aneta Adamczyk, Sylwia Stolińska, Małgorzata Nowak

Written by 

Rafał Migowski