Konkurs ARMADA 2020

      Wiktoria Wójtowicz, Kacper Leszczyński z klasy 6f oraz Jan Leszczyński z klasy 8a otrzymali dyplomy za udział w konkursie historyczno-marynistycznym ARMADA 2020. Celem konkursu było propagowanie polskich tradycji historycznych i marynistycznych. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie biorący udział w konkursie wykonali prace plastyczne dowolną techniką – malarstwo, rysunek, collage związane z historią polskiego okrętu wojennego Błyskawica. Krótka historia polskiego niszczyciela Błyskawica była zamieszczona na stronie internetowej http://okretypodwodne.edu.pl/. Zachęcam do udziału w kolejnym konkursie historycznym zamieszczonym na stronie internetowej www.okretypodwodne.edu.pl pt. „Historia może być ciekawa-tych niewielu Polscy lotnicy w bitwie o Anglię”.
Aneta Adamczyk

Written by 

Rafał Migowski