Podsumowanie zbiórki dla dzieci z fundacji „Dom w Łodzi”

     Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom klas 1-8 i ich rodzicom za wsparcie zbiórki darów dla dzieci z Fundacji Dom w Łodzi. Udało nam się zebrać mnóstwo upominków, które zostały dostarczone do Fundacji tuż przed świętami wielkanocnymi. Dzieciaki otrzymały paczki z niezbędnymi kosmetykami, zdrowe przekąski, herbatę, kartki z życzeniami oraz słoik z miłym słowem na każdy kolejny dzień w roku, co wywołało olbrzymie uśmiechy na ich twarzach!
Dziękujemy za zaangażowanie, dobre serce i chęć niesienia pomocy innym! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!
Ogromne podziękowania również dla uczennicy Julii Rychter, Pani Aleksandry Rychter oraz Pani Magdaleny Michalak za pomoc przy pakowaniu i dostarczeniu darów. Organizatorami akcji byli Aleksandra Jaśkiewicz wraz z klasą wychowawczą 7d.

Written by 

Rafał Migowski