Sukces naszych uczennic w ogólnopolskim konkursie z języka hiszpańskiego

      Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczennice naszej szkoły zostały laureatkami ogólnopolskiego konkursu z języka hiszpańskiego „CALIGRAMA: EL PINCEL SON TUS PALABRAS”, którego tegorocznym tematem przewodnim było „Me gusta la naturaleza” (Lubię naturę). Konkurs został objęty honorowym patronatem Ambasady Hiszpanii i zorganizowany przez Niepubliczną Szkołę Podstawową Praxis.
I miejsce w Polsce zajęła Blanka Michalak z klasy 7d
Wyróżnienie zdobyła Lena Andrzejczak z klasy 7d
      Gratulujemy tak wspaniałych sukcesów i serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie, ciekawe pomysły i chęć obcowania z językiem hiszpańskim. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich prac! Są naprawdę wspaniałe!
Aleksandra Jaśkiewicz
[WRGF id=10288]