Szkolna zbiórka darów dla uchodźców z Ukrainy

Szkolna zbiórka darów dla mieszkańców ogarniętej wojną Ukrainy, którą przeprowadziliśmy w marcu poruszyła serca społeczności Szkoły Podstawowej nr 184. Przez wiele dni darczyńcy – uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy administracji, wszyscy, którzy nie pozostali obojętni wobec tragedii naszych wschodnich sąsiadów, przynosili tak potrzebne rzeczy. Dzięki Waszej hojności udało się zebrać bardzo dużo produktów żywnościowych, sanitarnych, higienicznych, kocy, śpiworów, zabawek, artykułów szkolnych, karmy dla zwierząt itp. Dary zostały przesegregowane, spakowane i opisane przez uczniów z klasy 7b oraz zawiezione do hali sportowej w Łodzi przy ul. Skorupki 21 na zbiórkę Urzędu Miasta Łodzi. Z ostatnich podarunków stworzyliśmy punkt pomocy doraźnej dla osób z Ukrainy przybywających do naszej szkoły.
Wielkie podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w akcje. Jesteście wspaniali!
Uczniowie z klasy 7b,
Aneta Adamczyk


Written by 

Rafał Migowski