Dzień otwarty

W kwietniu w naszej szkole odbył się dzień otwarty. Gościliśmy kilkudziesięciu przyszłych pierwszoklasistów wraz z opiekunami, którzy ochoczo przybyli, by poznać nas i naszą szkołę.
Z tej okazji odbyło się spotkanie z Panią Dyrektor Danutą Krysiak. Pani Dyrektor powitała gości, zaprosiła do zwiedzania szkoły i udziału w licznych atrakcjach przygotowanych przez nauczycieli i uczniów. Przyszli pierwszoklasiści wprowadzeni zostali także w muzyczny świat, wysłuchali występu szkolnego chóru.
Dzień otwarty w SP 184 był okazją na naukowe eksperymenty i doświadczenia. Młodzi odkrywcy podejmowali twórcze i kreatywne aktywności. Dla naszych gości odbyły się także ciekawe zajęcia z origami, przygotowane przez nauczycieli matematyki. Dzieci zwiedziły szatnię oraz poznały naszą kolorową świetlicę i sale gimnastyczne. Przedszkolaki miały okazję także zagrać w gry interaktywne w języku angielskim i obejrzeć makiety uczniów w języku angielskim, hiszpańskim i niemieckim. Zapoznali się też z pawilonem klas 1-3, mieli okazję usiąść w ławkach i pograć w gry uczniów klas pierwszych.
Kochani przyszli pierwszoklasiści! Dziękujemy za odwiedzenie naszej szkoły i do zobaczenia już we wrześniu!