ZBIÓRKA DARÓW DLA OFIAR WOJNY W UKRAINIE

Dzięki dobroci całej społeczności lokalnej naszej szkoły – naszych uczniów oraz ich rodziców –  udało nam się zebrać bardzo dużo rzeczy potrzebnych ofiarom wojny w Ukrainie.

W ubiegłym tygodniu odjechały ostatnie paczki dla potrzebujących z Łódzkiego Centrum Pomocy, ale pierwsze dni akcji były wyjątkowo owocne.

Dzięki zaangażowaniu uczennicy z klasy 8d – Julki Rychter – wszystkie materiały medyczne, specjalistyczne opatrunki i lekarstwa pojechały prywatnym transportem bezpośrednio na Ukrainę.

Wszelkie produkty żywnościowe, ale także zabawki i część ubrań zasiliły Centralny Dom Dziecka w Łodzi, który przyjął ponad 300 dzieci z ukraińskich placówek.

Serdeczne podziękowania dla Pani Asi Wagi – mamy Stasia z klasy 6a za pomoc w transporcie.

Osobiście wielokrotnie woziłam paczki bezpośrednio do potrzebujących rodzin i sukcesem zakończyło się kilka akcji poszukiwania domów dla matek z dziećmi, które pociągami i autokarami przyjeżdżały do naszego miasta.

Jeszcze raz wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy za wsparcie.

 

Aha, wspomnieć muszę także, że dziewczynki z klasy 7a wspaniale pomagały przy segregowaniu ubrań – dzięki!

Written by 

Krzysztof Dzierbicki - nauczyciel informatyki w SP 184, webmaster strony sp184lodz.edu.pl, fotograf, edukator.dzierbicki.pl, administrator szkolnej sieci LAN