Paczka miłości na Dzień Dziecka

W maju zbieraliśmy artykuły, pod hasłem „Paczka miłości na Dzień Dziecka”, dla dzieci – podopiecznych Fundacji Gajusz, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka

W ramach akcji dzięki zaangażowaniu uczniów i ich rodziców udało się zebrać i przekazać Fundacji następujące produkty:
•     Patyczki do uszu dla dzieci
•     Chusteczki nawilżane wodą/chusteczki higieniczne
•     Pasty do zębów dla dzieci
•     Pieluchy flanelowe
•     Papier toaletowy
•     Płyn do prania ubranek dla dzieci


Fundacja Gajusz działa nieprzerwanie od 25 lat i prowadzi: trzy hospicja dziecięce, Centrum Terapii i Pomocy Dziecku i Jego Rodzinie Cukinia, Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny Tuli Luli, program wsparcia dla dzieci chorych onkologicznie, program wsparcia dla rodzeństw dzieci chorych, program OKNO – wsparcie dla dzieci, które pokonały nowotwór oraz kampanię Leczymy Dzieci Rodziną.

Written by 

Rafał Migowski