Nowy PATRON – gra terenowa

Dnia 15.09.2023 (piątek)
odbyła się gra terenowa

Nowy Patron

w ramach
Dni z Honorowymi Obywatelami Łodzi.


Był to też rodzaj nagrody za zaangażowanie uczniów w działania związane ze zmianą imienia.
Wokół szkoły zorganizowano dziesięć punktów.
Przy organizacji zabawy pomagali Harcerze działający przy naszej szkole.
Każda klasa musiała dojść do kolejnych stanowisk. Następnie rozwiązać zadania, które dotyczyły Honorowych Obywateli Łodzi. Jeżeli zadanie zostało wykonane, klasa otrzymała literki, z których na sam koniec ułożyła hasło. Czasu wykonania zadań nie był brany pod uwagę, można było zrezygnować z wykonania jakiegoś polecenia. Wygrała klasa, która poprawnie wykonała je wszystkie.

Written by 

Krzysztof Dzierbicki - nauczyciel informatyki w SP 184, webmaster strony sp184lodz.edu.pl, fotograf, edukator.dzierbicki.pl, administrator szkolnej sieci LAN