Podsumowanie akcji HERBATKA DLA SENIORA

14 listopada to dzień dedykowany w sposób szczególny Seniorom. To właśnie z tej okazji …
w ramach akcji zorganizowanej w świetlicy szkolnej- HERBATKA DLA SENIORA społeczność naszej szkoły zaangażowała się w zbiórkę herbat, które zostały przekazane seniorom z Domów Kultury na terenie Łodzi, Zgierza i Wielunia oraz Domów Dziennej Opieki. Chcieliśmy w tej sposób „osłodzić życie ” seniorom oraz docenić ich ogromną rolę w społeczeństwie, pamiętając o tym, że to właśnie osoby starsze przekazują wiele ważnych wartości oraz wychowują nowe pokolenia.
W dniu 15 listopada dzieci z klasy 1D i 3B pod opieką p.Grażyny Gliścińskiej i p. Anny Podeszwy wybrały się do Centrum Aktywnego Seniora osobiście wręczyć laurki i herbatki. Zaśpiewały dla obecnych piosenki i recytowały wiersze.
W dniu 16 listopada uczniowie klasy 2A razem z wychowawczynią p. Ewą Szewczyk i p. Katarzyną Stawiszyńską odwiedzili seniorki w Osiedlowym Klubie Seniora. Dzieci wręczyły paniom herbatki i wspólnie wykonały jesienne prace.
Z okazji Dnia Życzliwości obdarowały seniorki uśmiechniętymi buziami. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.
Dziękujemy wszystkim tym, którzy tak licznie włączyli się we wspólną akcję.