Igrzyska Dzieci – Koszykówka – Finał Mistrzostw Wojewódzkich

24 stycznia 2024 roku w obiekcie OSiR w Skierniewicach odbył się finał wojewódzki – Igrzyska Dzieci – w koszykówce chłopców. Uczestniczyły w nim:

Szkoła Podstawowa nr 3 z Pabianic, Szkoła Podstawowa nr 2 z Łowicza, Szkoła Podstawowa nr 6 ze Zduńskiej Woli, Szkoła Podstawowa Tomek z Tomaszowa Mazowieckiego, Szkoła Podstawowa nr 184 z Łodzi oraz Szkoła Podstawowa nr 7 z Radomska.

II miejsce zajęła REPREZENTACJA NASZEJ SZKOŁY!

W trakcie Turnieju finałowego drużyna SP 184 pokonała Szkołę Podstawową nr 3 z Pabianic 43:19 oraz Szkołę Podstawową nr 7 z Radomska 37:12.

W meczu o I miejsce zawodniczy ulegli zespołowi Szkoły Podstawowej nr 2 z Łowicza 26:49.

 Skład:   Kacper Balcerski, Kacper Grzelak, Miłosz Klimczak, Bartosz Kowalewski, Kamil Kulaziński, Juliusz Kuśmierek, Filip Mańkowski, Jakub Olejnicki, Jan Skowroński, Mateusz Warych, Franciszek Witek, Mikołaj Witkowski;

nauczyciel – Dawid Psyta

dyrektor Szkoły – mgr Danuta Krysiak.

Gratulujemy Naszej drużynie.

Written by 

Rafał Migowski