Zawody piłki wodnej w naszej szkole

Cóż to był za wspaniały dzień!

W Szkole Podstawowej nr 184 w Łodzi odbył się wielki festiwal piłki wodnej, …

w którym wzięło udział aż sześć roczników, czyli łącznie ponad 170 dzieci! Po pasjonujących rozgrywkach zwycięskie reprezentacje klas otrzymały dyplomy, puchary oraz pamiątkowe medale. Najmłodsi po wyczerpujących meczach spróbowali także wspaniałego ciasta od Cukiernia Miś, za co gorąco dziękujemy!

Rywalizowały ze sobą reprezentacje klas III-VIII. Było to zupełnie nowe doświadczenie, w porównaniu z tradycyjnymi zawodami. Po emocjonujących meczach, pełnych także świetnej zabawy, pierwsze miejsca w poszczególnych poziomach zajęły klasy: 3D, 4C, 5C, 6B, 7C, 8B. Zwycięskie drużyny otrzymały medale oraz pamiątkowe pucharki. Nagrodzono także najlepszych strzelców w każdym roczniku. Wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe karty z autografem od Marcela Sylwestrowicza, reprezentanta Polski w piłce wodnej, grającego na pozycji bramkarza.

Dziękujemy Pani Dyrektor SP184 Danucie Krysiak, która była inicjatorem powstania festiwalu piłki wodnej. Kłaniamy się w pas!

Dziękujemy także wszystkim nauczycielom, w szczególności tym od wychowania fizycznego za przygotowanie dzieciaków oraz pomoc w realizacji przedsięwzięcia.

I na koniec dziękujemy dzieciakom, które wzięły udział w festiwalu, a także tym wszystkim, którzy gorąco kibicowali swoim kolegom i koleżankom. Świetnie było widzieć pasję w Waszych oczach i uśmiechy na twarzach!

To nie koniec, to dopiero początek!

Adam Faliszewski

Łódzkie Sportowe Towarzystwo Waterpolowe

Written by 

Rafał Migowski