ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W marcu i kwietniu w naszej szkole
odbył się konkurs z języka angielskiego
przeprowadzony przez Aleksandrę Jaśkiewicz oraz Magdalenę Janiak.

Tematem pracy konkursowej były słynne zabytki
oraz symbole krajów anglojęzycznych.

Zwycięzcami konkursu zostali:

1 miejsce – ex aequo Mikołaj Kisielewski (klasa 8b), Ksawery Białek (klasa 6c) oraz Nikola Zielińska (klasa 5a)
2 miejsce – ex aequo Wiktoria Wójtowicz (klasa 5f) oraz Mikołaj Grzelak (klasa 4b)
3 miejsce – ex aequo Krzysztof Sowiński (klasa 6d) oraz Stanisław Waga (klasa 4a)

Nasi uczniowie przygotowali przepiękne makiety różnych znanych budowli, zabytków oraz symboli krajów anglojęzycznych. Wśród prac pojawiły się, między innymi: Big Ben, London Bridge, Hollywood Sign, Stonehenge, budka telefoniczna i czerwony autobus.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie! Życzymy dalszych sukcesów!
Dyplomy oraz drobne upominki będą czekać na zwycięzców po powrocie do szkoły 🙂