27.04.2017 r. – Mini Radogoszcz

XVII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY MINI –  RADOGOSZCZ

W dniu 27 kwietnia 2017 r. odbył się XVII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY MINI –  RADOGOSZCZ

Konkurs ten jest adresowany do uczniów klas trzecich.

Zorganizowały go nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: Edyta Malinowska, Anna Terpiał – Marchel, Ewa Szewczyk i Magdalena Kaźmierska.

W tym roku do konkursu zgłoszono 35 najlepszych matematyków, przedstawicieli uczniów klas trzecich, z 12 łódzkich szkół.

Mieli oni, jak co roku, do rozwiązania 13 zadań o różnym stopniu trudności. Było 6 zadań,  za rozwiązania których można było uzyskać po 1 punkcie za każde zadanie oraz 7 zadań – po 2 punkty za prawidłowe rozwiązanie. Maksymalnie można było uzyskać 20 punktów.

Tegoroczni laureaci to:

I miejsce – Antoni Krawczyk   – SP 172

II miejsce – Filip Majchrowski  – SP 58

III miejsce – Marcel Baran   – SP 206

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

fotogalerię