Klasa 5c i 1 semestr roku szkolnego 2017/18.

OJ DZIAŁO SIĘ…

Najpierw, wraz z kl.5a, super wyprawa do Wrocławia, a w nim:rejs statkiem przez śluzę na Odrze, wizyta w Panoramie Racławickiej i na Starym Rynku oraz w Hydropolis.

Następnie na jedną lekcję języka polskiego staliśmy się boscy i zamieszkaliśmy na klasowym Olimpie.

Na kole humanistycznym wzięliśmy do rąk pędzle i stworzyliśmy dzieła malarskie,które zobrazowały: szczęście i spokój.

Ostatnio, wraz z Rodzicami i panią Dorotą, przystroiliśmy świątecznie salę 107b, która stała się laureatką szkolnego konkursu.

Wigilia klasowa-rodzice, rodzeństwo, my, pani Dorota… Wieczór, lampki choinkowe, opłatek, życzenia, słodkości i… nasz prezent dla Najbliższych – przedstawienie Nowy Rok. Były łzy wzruszenia oraz upominki od Mikołaja i mnóstwo śmiechu.

W sali 107b pani Dorota zgromadziła też prace uczniów klasy 5a-makietyPlacu Broni.

To świetne pomoce dydaktyczne.
Czekamy na semestr 2 .