Ferie w Bukowcu koło Karpacza

Grupa uczniów z naszej szkoły

spędziła niezwykłe ferie…

… w górskim klimacie w okolicach Karpacza. Już sama podróż do Bukowca okazała się ciekawa, gdyż jechaliśmy pociągiem Intercity. Czas spędzony na zimowisku obfitował w atrakcyjne wycieczki m.in.: szlakiem romantycznym po Bukowcu, do Kowar, do Karpacza. Bardzo atrakcyjny był również wyjazd do parku wodnego Tropikana w Hotelu Gołębiewskim w Karpaczu. Wieczory w Ośrodku Wczasów Dziecięcych MARGO wypełnione były różnymi zabawami: ogniskiem, dyskotekami, rozgrywkami w tenisa stołowego i trambambule. Uczestników zimowiska odwiedził nawet Duch Karkonoszy LiczyrzepaJ, który sprawił im psikusa. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i w niedzielę 4. lutego wróciliśmy do Łodzi.

Opiekunami grupy byli Agnieszka Sokołowska oraz Marek Choczaj.