„KOT OBOK PSA”

PODSUMOWANIE ZBIÓRKI DLA ZWIERZĄT Z FUNDACJI „KOT OBOK PSA”

Klasa IV d wraz z wychowawcą Aleksandrą Jaśkiewicz zorganizowała w szkole zbiórkę karmy dla zwierząt z fundacji „Kot obok Psa”. Akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem, uczniowie szkoły chętnie przynosili dary. Zebrano mnóstwo puszek i opakowań z suchą i mokrą karmą, a także miseczki, smycze, obroże, legowiska i inne akcesoria. Dziękujemy Pani Kasi Dernickiej i Monice Marchwickiej za pomoc w zorganizowaniu i poprowadzeniu godziny wychowawczej w klasie IV d z udziałem Luny – pieska uratowanego przez fundację i przygarniętego przez chłopca z naszej klasy 🙂 Panie odpowiedziały na pytania dzieciaków dotyczące organizacji i pomocy zwierzętom będącym w opresji, a także opowiedziały na czym polega praca w Fundacji. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom za wsparcie i aktywny udział w tym przedsięwzięciu. Bardzo cieszymy się, że poruszyliśmy Wasze serca i udało się pomóc zwierzętom.