Balladyna według dramatu Juliusza Słowackiego

Dnia 27 listopada wszystkie klasy siódme…

udały się do Teatru Małego w Manufakturze. Przedmiotem zainteresowania był spektakl pt. Balladyna według dramatu Juliusza Słowackiego.
Mariusz Pilawski, aktor i reżyser, twórca Teatru Małego w Manufakturze przedstawił romantyczną tragedię w sposób bardzo interesujący dla młodego widza. Aranżacją przestrzeni sceny był mroczny las. Aktorzy, nieustannie obecni nie tylko na scenie, ale również wśród publiczności, ubrani byli w maskujące wojskowe mundury. Uczniowie oglądali sztukę z dużym zainteresowaniem, nawet ci którzy nie znali jej treści. To głównie zasługa wspaniałej gry aktorów – zasłużyli sobie na ogromne brawa, jakie otrzymali na zakończenie spektaklu. Mimo skromnych dekoracji i rekwizytów, przedstawienie było interesujące.

[WRGF id=7392]