IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS’IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ – FILM KONKURSOWY 6D

Klasa 6d wraz z wychowawcą Aleksandrą Jaśkiewicz wzięła udział
w projekcie
„Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj.”

Celem akcji było przypomnienie uczniom, że wysyłanie kartek napisanych od serca sprawia większą radość odbiorcy i jest trwalsze niż napisanie krótkiej wiadomości tekstowej.

W ramach projektu, uczniowie wraz z wychowawcą wypełniali pocztówki ze świątecznymi życzeniami dla wylosowanych wcześniej w sekrecie kolegów i koleżanek z klasy. Następnie, rozdaliśmy je podczas Wigilii klasowej i zgadywaliśmy na podstawie życzeń i rysunków, kto napisał daną kartkę. Oprócz świetnej zabawy i integracji klasowej,  zostały nam wspaniałe pamiątki – te w postaci kartek!

Oprócz pocztówek z życzeniami świątecznymi dla rówieśników, uczniowie wypełnili także kartki dla swoich rodzin.

W ramach akcji, klasa nagrała również film konkursowy oraz przygotowała własnoręcznie wykonane pocztówki,
które promują i rozwijają kampanię „Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj.”

Trzymamy kciuki za 6d!