Quiz na 44 lecie Muzeum Miasta Łodzi.

W I semestrze roku szkolnego 2019/2020…

pewnej niedzieli braliśmy udział w niezwykłym wydarzeniu w naszym mieście, a mianowicie w Quizie wiedzy o Pałacu Izreala Poznańskiego i Muzueum Miasta Łodzi z okazji święta muzeum, czyli jego 44 lecia. Nasza drużyna składała się z 5 osób: Pani Anety Adamczyk, Antoniny Walczyk z klasy VIIc, Jana Leszczyńskiego z klasy VIIa, Kacpra Leszczyńskiego z klasy Vf,Grzegorza Chałubka z klasy Vf. Odpowiadaliśmy na 44 pytania dotyczące Izreala Poznańskiego, jego Pałacu i Muzuem w pięknej Sali Lustrzanej, rywalizowaliśmy z osobami dorosłymi, zajęliśmy 4 miejsce i otrzymaliśmy nagrody. Warto brać udział w wydarzeniach historycznych istotnych dla naszego miasta.

Written by 

Krzysztof Dzierbicki - nauczyciel informatyki w SP 184, webmaster strony sp184lodz.edu.pl, fotograf, edukator.dzierbicki.pl, administrator szkolnej sieci LAN