Razem na Święta oraz Spotkanie świąteczne w klasie 7d

RAZEM NA ŚWIĘTA 2020

            Uczniowie klasy 7d, z pomocą wychowawczyni Aleksandry Jaśkiewicz, wzięli udział w akcji Razem na Święta 2020, której celem było zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym.
W ramach inicjatywy, dwie uczennice – Weronika Piekarska oraz Wiktoria Jodełka upiekły pierniczki, które następnie wręczyły osobom z najbliższego otoczenia (rodzinie i sąsiadom).
Cała klasa zaangażowała się także w zbiórkę darów dla Fundacji Dom w Łodzi. Akcję zaczęliśmy już jakiś czas temu i wreszcie, mimo pandemii, dzięki uprzejmości Pani Aleksandry Rychter, udało nam się ją zakończyć z powodzeniem.
            Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, do Fundacji trafiło mnóstwo darów, między innymi, kosmetyki, jedzenie, a także upominki dla dzieci, takie jak przybory szkolne i zabawki.
Wszystkim osobom zaangażowanym w akcję, serdecznie dziękujemy!
Poniżej zdjęcia z przygotowań słodkich upominków oraz fotografii przesłanych od Fundacji Dom w Łodzi.
SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE W KLASIE 7D

            Wigilia klasowa jest ważnym wydarzeniem dla większości uczniów. W związku z tym, że w tym roku nie można było spotkać się osobiście, uczniowie klasy 7d wraz z wychowawczynią przygotowali dla siebie kartki świąteczne oraz krótkie filmiki z życzeniami, które obejrzeliśmy podczas naszego spotkania klasowego online.
Dzięki temu, choć trochę udało nam się poczuć magię świąt i spędzić ze sobą miły, niezapomniany czas. Nie obyło się bez wspomnień i wielu wzruszeń.
Życzymy wszystkim zdrowych, radosnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia!
klasa 7d wraz z wychowawczynią Aleksandrą Jaśkiewicz

Written by 

Rafał Migowski