Szkolna Re-pasja. Biżuteria ekologiczna.

Zdolni i kreatywni uczniowie naszej szkoły postarali się i wykonali piękną biżuterię z materiałów ekologicznych, wyniki szkolnego konkursu pt. „Szkolna Re-pasja. Biżuteria ekologiczna” są następujące:
I miejsce Zuzanna Rębacz z klasy 6f
II miejsce Katarzyna Kozubowicz z klasy 7c,
Kacper Leszczyński z klasy 6f
III miejsce Lilianna Sobiecka z klasy 1d,
Kamila Knapik z klasy 1b
Julia Nowosielska, kl. 1d
Serdecznie gratulujemy,
Aneta Adamczyk, Sylwia Stolińska, Małgorzata Nowak

Konkurs pt. „Zaproszenie na Obiady Czwartkowe” oraz „Polskie Insygnia Koronacyjne”

Nasi uczniowie z klas 6a, 6f wykonali piękne zaproszenia na obiady czwartkowe do Stanisława Augusta Poniatowskiego, prezentujemy wyniki konkursu:

I miejsce Zuzanna Rębacz, Grzegorz Chałubek z klasy 6f