PĘDZIWIATRY – SYRENKI

Od dwóch lat w SP nr 184 śpiewają, tańczą i przygotowują się do estradowych spotkań ze sceną Pędziwiatry – Syrenki. W bardzo trudnym sezonie artystycznym 2020 / 2021 dzieci trenowały z wielkim zaangażowaniem i zaprezentowały się publiczności na scenie plenerowej w SP nr 34 (siedzibie zespołu) oraz w Teatrze Monopolis. We wrześniu zapraszamy uzdolnione muzycznie i tanecznie dzieci od lat 7, DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH NA BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE!!!! Nasz priorytet to radość z muzyki, tańca i śpiewu w oparciu o autorski repertuar artystyczny. Istniejący od 1984 roku Zespół Artystyczny Pędziwiatry to marka, tradycja i gwarancja wszechstronnego rozwoju dziecka.

Tydzień Języków Obcych

W dniach 17.05.2021-21.05.2021 odbył się Tydzień Języków Obcych. Celem przeprowadzenia Tygodnia Języków Obcych było:
– uświadamianie korzyści płynących z uczenia się języków obcych oraz podkreślenie ich roli i znaczenia w naszym życiu,
– zachęcanie do przełamywania barier językowych w prezentowaniu swoich umiejętności lingwistycznych przed społecznością szkolną,
– propagowanie różnorodności językowej
– propagowanie zdrowego współzawodnictwa,
– kształtowanie postawy szacunku wobec innych kultur
Wszystkim Uczniom, którzy zaangażowali się w wykonanie prezentacji serdecznie dziękujemy: Sylwia Stolińska, Aneta Adamczyk, Małgorzata Nowak.
Prace uczniów: