Zebranie Rodziców uczniów klas pierwszych

Informujemy, że zebranie Rodziców uczniów klas pierwszych odbędzie się 30 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 17:00. O formie zebrania: stacjonarnej lub online będziemy informować w późniejszym terminie.
Prosimy o wypełnienie poniższych formularzy, podpisanie ich i dostarczenie na zebranie, jeśli odbędzie się ono stacjonarnie:
Wyposażenie pierwszoklasisty

– plecak

– piórnik, a w nim: 2-3 ołówki, kredki ołówkowe, gumka, temperówka, nożyczki, klej (najlepiej w sztyfcie)

– worek + obuwie na zmianę (jeżeli będzie na jasnej podeszwie, to może być także wykorzystywane na zajęciach w-f)

– strój gimnastyczny: biały podkoszulek, czerwone spodenki, białe skarpetki, obuwie sportowe na jasnej podeszwie

– wyposażenie na pływanie: kostium jednoczęściowy dla dziewczynek, kąpielówki dla chłopców (kolor bez znaczenia), czepek, okulary do pływania, klapki, ręcznik, mydło

Uwaga! Prosimy o podpisanie wszystkich wymienionych rzeczy lub zaznaczenie w charakterystyczny sposób.

Zwracamy się również z prośbą, żeby nie kupować zeszytów (zarówno w linie, jak i w kratkę), ponieważ podjęta została decyzja o zmianie formatu zeszytów (na A4 z wyraźnie oddzieloną liniaturą dla dzieci rozpoczynających naukę pisania). Również przybory plastyczne zostaną zakupione dla poszczególnych klas wspólnie.