Spotkanie uczniów klasy 4a z …

Spotkanie uczniów klasy 4a z …

... Michałem Rusinkiem,

pisarzem, wykładowcą, tłumaczem, to niezwykła uczta zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Jakie tajemnice skrywają słowa? Czy językiem polskim można się bawić? Co łączy jaśka z Jasiem? Trudno opisać, to co działo się 4 listopada w bibliotece przy ulicy Motylowej. Było dużo ekspresji, interakcji, zabawy… Jaka jest tajemnica tego udanego spotkania? Kiedy rolę moderatorki przejmuje publiczności – czyli uczniowie klasy 4a! To dzieciaki, które są ciekawe, zainteresowane i potrafią zadać każde pytanie… Michał Rusinek stwierdził, że było to jedno z Jego lepszych spotkań.

Written by 

Krzysztof Dzierbicki - nauczyciel informatyki w SP 184, webmaster strony sp184lodz.edu.pl, fotograf, edukator.dzierbicki.pl, administrator szkolnej sieci LAN