Dzień życzliwości

      W dniach od 22 do 26 listopada będziemy świętować Tydzień Życzliwości.
Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję. W celu integracji społeczności szkolnej, budowania poczucia wspólnoty i okazania, że jesteśmy dla siebie nawzajem ważni i życzliwi proponuję, aby w nast. tygodniu uczniowie przychodzili w poszczególne dni ubrani w wyznaczone kolory (w miarę możliwości proszę, aby uczniowie mieli jakiś akcent stroju w wyznaczonym tego dnia kolorze).
Przedstawiciele samorządu szkolnego będą sprawdzać, ile uczniów z danej klasy dostosowało się kolorystycznie. I na koniec tygodnia zrobimy ranking na stronie szkoły;
poniedziałek – kolor biały
wtorek – kolor niebieski
środa – kolor zielony
czwartek – kolor czerwony
piątek – kolor żółty
     
Przy szatniach staną „drzewka życzliwości”, gdzie wszyscy będą mogli na wykonanych przez siebie listkach wpisać słowa życzliwości dla całej społeczności szkolnej. Listki proszę przynosić do pokoju pedagoga/psychologa, a my sukcesywnie będziemy je przyczepiać do drzewka.
Również będzie działać „sympatyczna poczta”; na drzwiach pokoju 207A psycholog/pedagog mieści się skrzynka na listy. Codziennie od 22 do 16 listopada uczniowie mogą wrzucać miłe listy, słowa podziękowania, pozdrowienia itp. do kolegów /koleżanek. Ważne, aby było napisane do kogo jest list. Po zakończeniu tygodnia psycholog/pedagog rozda zebrane listy.

Written by 

Rafał Migowski