Wizyta Mikołaja w świetlicy

,,A Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna
Od domu do domu ciężką pracę ma
Jego piękną brodę pokrył srebrny lód
Gdyby tak biedaczek już odpocząć mógł’’.
-Fasolki-


Zgodnie z tradycją 15 grudnia do naszej Świetlicy przybył Święty Mikołaj. Gość z daleka wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach dzieci. Dotarł on w workiem pełnym nowych gier i zabawek. Miłym akcentem spotkania było wspólne kolędowanie. Chętne dzieci recytowały również wiersze i śpiewały poznane w szkole piosenki. Nie mogło zabraknąć także pamiątkowych zdjęć z tak długo wyczekiwanym gościem.
Na koniec, dzieci z wielką radością podziękowały Mikołajowi za wizytę i zaprosiły go za rok, obiecując, że będą bardzo grzeczne. Mamy nadzieję, że również w przyszłym roku Święty Mikołaj zagości

Written by 

Rafał Migowski