GŁOSOWANIE NA NOWEGO PATRONA

GŁOSOWANIE ODBĘDZIE SIĘ 28 MARCA 2023 r.

W związku ze zmianą imienia szkoły
zapraszamy
wszystkich nauczycieli, pracowników obsługi i administracji, rodziców oraz uczniów
do udziału
GŁOSOWANIU NA NOWEGO PATRONA.

Wybieramy spośród następujących kandydatów (kolejność alfabetyczna):

1. Chmielewski Henryk Jerzy p. Papcio Chmiel,
  2. Filmowa Łódź,
  3. Honorowi Obywatele Łodzi,
  4. Łódzcy Fabrykanci,
  5. Łódź Miasto Czterech Kultur.

Zasady wyboru Patrona

GŁOSOWANIE ODBĘDZIE SIĘ 28 MARCA 2023 W GODZINACH OD 8.00 DO 18.00 PRZY GŁÓWNYM WEJŚCIU DO SZKOŁY.

1. Do udziału w wyborach uprawnieni są: nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie, rodzice.
  2. Głosowanie przeprowadzi komisja powołana przez Dyrektora.
  3. Wybory będą przebiegać w sposób tajny.
  4. Głos należy oddać osobiście, każdy otrzyma od członków komisji kartę do głosowania, której odbiór potwierdza własnoręcznym podpisem.
  5. Wolno zdecydować się tylko na jedną propozycję Patrona poprzez postawienie znaku X przy wybranym kandydacie.
  6. Wypełnioną kartę do głosowania należy wrzucić do urny.
  7. Komisja po zakończeniu wyborów dokonuje podliczenia głosów.
  8. Wyniki zostaną podane na stronie internetowej szkoły i na tablicy informacyjnej.